17 Mart 2018 Cumartesi

Belki Biri Sizin Olabilir, Yeni Araba Modelleri

   Bundan önceki yazımızda araba markalarının % 34 ünün son modellerinden resimler eklemiştik sitemize. Bu yazımızda ise diğer % 33 olan araba markalarının, son modellerinden resimler ekleyeceğiz.

   Bazen yeni bir araba gördüğümüzde şaşıp kalabiliyoruz, bu araba mı yoksa uçak mı diye ? Arabayı öyle yapmışlar ki sanki kendinizi uçağın kokpitinde zannedebilirsiniz. Bir düğmeye basınca farklı alt lambaların yanması, ekranlarda kalp grafiği gibi göstergelerin hareket etmesi, nerdeyse herşeyin otomatiğe bağlanması..vs.. Kısaca arabaya biniyoruz ama kendimizi bir uçakta gibi hissediyoruz.

   İnsanın hayatında ilk arabasını alması, ona büyük bir mutluluk verir. Yıllardır hayal ettiği arabaya kavuşunca, ona gözü gibi bakar, herşeyiyle ilgilenir. Araba bir yandan insana mutluluk verirken, bir yandan da sorumluluğunu artırır. Çünkü araba demek ilgi demek, olabilecek masraflar demektir. Bazı insanlar arabasına öyle bakar ki, kendi sağlığına o kadar dikkat etmez. Niçin bu kadar özenle baktığını sorduğunuzda ise alacağınız cevap, o benim için büyük bir hobidir olacaktır. Sizlerde de böyle bir durum var mı, varsa siz neler yapıyorsunuzdur acaba ? Bu soruların cevapları, en iyi sizlerin düşüncelerindedir.

   Günümüzde bazı ailelerde 2-3 araba varken, bazı ailelerde hiç olmayabilir. Önemli olan insanların kendilerini sıkıntıya sokmadan araba alıp, mutluluğu yakalamalarıdır. Herkesin hayatında ailece kullanacağı bir arabası olması dileklerimizle...

Car
Honda Acura Nsx

Araba Car
Hyundai IONIQ

Car Araba
Isuzu D-Max

Car
Jaguar I pace

Car Araba
Kia Niro

Car
Lada Xray Crossover

S Coupe
Lamborghini Aventador S Coupe

Turismo MC
Maserati Gran Turismo MC

Car Araba
Mazda Cx-5

Car
McLaren Senna Gtr


Cls Coupe
Mercedes Benz Cls Coupe

Car
Mini Cooper S

Car
Mitsubishi Eclipse Cross

Araba Car
Nissan Pulsar

Car
Opel Insignia GsiHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Meyve ve Sebze alırken dikkat