Yüzde Yüz Tutan Analizlerimiz

     Öncelikle tüm Türkiye'ye çok teşekkür ederiz, yazılarımıza gösterdiğiniz ilgi için. Yazılarımızı ilk yazmaya başlarken ki amacımız resimlerle ülkemizin doğal güzelliklerini ve yemeklerimizi yabancılara tanıtmaktı. Sonra Türkiye ve Dünyayı çok araştırıp ve gözlemlediğimiz için analiz yazıları da yazmaya karar verip, yazmaya başladık.

   Bu yazılarımızı yazarken 3 boyutlu gözlemlerimizin yanına 4. boyut düşünmeyi de ekleyerek gelecekte olabilecek durumları TAHMİN etmemize yardımcı olmaktadır. Bunları yazarken tamamen hayalci düşünceler yapmadık, bunu yazılarımızdaki tahminlerimizin ne kadar isabetli olduğunu görünce sizlerde kolayca anlayacaksınız.

   Yazılarımızı okuduktan sonra sitemizi tüm tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz.

Tam isabet
Tam isabet analizlerimiz

   Şimdi sizlere % 100 ve % 95 tutan yazılarımızı linkleri ile paylaşacağız. Ayrıca yurt dışı bağlantılı yazıp ta beklediğimiz, yazılarımızda var. Onları da bu yazımızın alt tarafına ekleyeceğiz. Yurt dışı yazılarımız biraz uzun vadelidir, zamanla hepimiz neler olacak göreceğiz İnşallah.

% 100 TUTAN ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazmaya başlayalım

1) Bu yazımızda Cumhurbaşkanlığı adayları için bir tahminde bulunmuştuk, Mayıs 2021'de. Orada kısaca şunu yazmıştık. 20 Mayıs 2022 tarihinden önce adaylar % 99 açıklanmayacak. İddiamızın süresi geldi ve açıklanmadı. Tüm detayları ile yazımızı bu linkten okuyabilirsiniz.

2) Gemiler ilgili yazı yazarken 4. sondaj gemimizin yakında filoya katılacağını yazmıştık Ocak 2022 tarihinde. Adı açıklanmamıştı o an, bizler Abdülhamid Han olsa, güzel olur diye temenni tahmininde bulunmuştuk. Bu gemimizin adı 13 Haziran 2022 tarihinde açıklandı ve temennimiz kabul oldu. Devlet Büyüklerimize teşekkürler. Tüm detayları Ocaktaki bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

3)  Korona ne zaman yavaşlar ve biter diye soruyordu herkes. Bizde demiştik ki Aralık 2020'deki yazımızda, Devletimiz kendi aşısını üretene kadar halkıyla sabreder ve sonra muhtaç ülkelere gönderir. Aşımızı bulduk ve korona bitmeye yaklaştı. Detayların hepsini bu yazımızdan okuyabilirsiniz. 

4) Temmuz 2022 tarihinde Togg fiyatı ile ilgili yazımız vardı. 14 mart 2023 tarihinde fiyatlar açıklandı ve tam isabet oldu tahminimiz. Analizimi bu linkimizden okuyabilirsiniz.

% 95 TUTAN ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazmaya başlıyoruz.

1) Türkiye üzerinde planları olanlar hiç bir zaman boş durmaz diye yazı yazmıştık Ocak 2021 yılında. Bu yazımızda Nisan ayına dikkat demiştik ve o ay gelince herkesin çok tepki verdiği emekli amirallerin bildirisi yayınlandı. Geniş detayları okumak isteyenler, bu linke bakabilir.

2) Dünya doktoru Bill Gates yeni salgınlar olabilir deyip, çiçekten bahsetmişti. Bizde geçmişi araştırıp çiçek salgını olabileceğini söyleyip adını da çiçek virüsü koymuştuk. Ama onlar maymun çiçeği dediler. Detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

3) Dünyanın küresel masasının bir karar alıp, dünyadaki ham maddeleri toplayıp, sonra kıtlık senaryosu olabileceğini yazmıştık Mart 2021 tarihinde. Günümüzde olanlara bakınca, ne denli doğru olduğu ortadadır. Yazının tamamını okumak isteyenler buraya bakabilir.

4) Dünyayı yöneten gücün, dijital algı olduğunu 10 ay önce yazmıştık. Bu gücün neler yapabildiğini anlatmıştık. Şükür bununla ilgili birim Türkiye'de kuruldu. Analiz yazımızı okumak için bu linkimize bakabilirsiniz.

5) Mhrs için detaylı yazımızda, önerilerimiz vardı. Buradaki önerilerimizden birine benzer bir uygulama yapılmaya başlanmış. Yazımızı okumak için, bu linke bakabilirsiniz.

6) Seçim tarihi ile ilgili yazımız vardı, 14 Aralık 2022 tarihinde. Burada yazdığımız mayıs ayı % 100 tam isabet oldu. Gün içinde 2 tahminimiz vardı, biri oldu. Hayırlı olsun herkese. Yazımızı okumak için bu linke bakabilirsiniz. 

7) Cumhurbaşkanlığı için diğer adayın (eğer tek kişi ile seçime gireceklerse) masadan ve belediye başkanlarından olmayacağını, 2 başka adaydan biri olabileceğini Ağustos 2022'de yazmıştık. Detaylara buradan bakabilirsiniz. Sonuç dediğimiz gibi oldu, masadan TEK ADAY çıkmadı, 1+2 çoklu aday oldu ve onlarda masa ve belediye başkanlarından oldu. Detaylar yazımızdadır

8) Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken yabancı güçlerin Ülkemiz üzerinde planları olabileceğini maddeler halinde yazmıştık, 2 Nisan 2023 tarihinde. Buradaki maddelerin benzerleri seçim üzeri oldu. Detayları bu yazımızı okuyarak kolayca görebilirsiniz.

TUTMASINI BEKLEDİĞİMİZ ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazıp ta beklediğimiz analizlerimiz

1) Herkes yapay etin yapılacağını yıllardır konuşuyor. Bizler ise dünyada ilk kez bunun önemli amaçlarından birini yazdık. Oda şudur, yapay et ile vacib olan Kurban ibadetimize karşı planlarıdır. Tüm detayları Ocak 2021 yılında yazdığımız bu analiz yazımızdan okuyabilirsiniz.

2) Yıl 2028 veya 2032'de Facebook'un sahibi Mark Zuckerberg Amerika Başkanı olabilir. Bunu Aralık 2020 yılında yazmıştık, bu linkten okuyabilirsiniz.

3) Küreselciler büyük planlarını 2028 yılı için yapıyor diye bir yazı yazmıştık, Mayıs 2021 tarihinde. Bekleyip, göreceğiz. Detayları bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

4) Dünyada doğal et fiyatlarının artması, yapay etleri millete alıştırmak için bir plan olabilir? Detayları yazımızdan okuyabilirsiniz. 

5) Dünyada ileride güç savaşlarının enerji üzerinden olacağını yazdık. Geniş detayları Kasım 2021 tarihimizdeki bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

6) Rusya Ukrayna savaşında Amerika bizi savaşa çekip, Karadeniz'deki doğalgaza konmak istiyor. Tüm detayları Şubat 2022 tarihindeki bu yazıdan okuyabilirsiniz.

7) Amerika'nın Balkanlar üzerinden bizi Yunanistan'la savaşa sokmak istediğini ve sonrasında kıtlık oluşturmak istediğini Mart 2022 tarihindeki yazımızda yazmıştık. Buradan okuyabilirsiniz.

   Tekrar herkese teşekkür eder, yazılarımızı sizlerde tanıdıklarınıza gönderirseniz ilerleyen zamanlarda milyonlarca kişiye ulaşabilir.


    Saygılarımızla
    Birinci Adres, Analiz ve Tanıtım Sitesi   Sitemize reklam vermek isteyen firmalarbizlere iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz...

İletişim
İletişim

Kaynaklar; trcooltextcom  (resim)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Mağaza, Market ve Pazar etiketlerinin faturaları denetlensin