Yüzde Yüz Tutan Analizlerimiz

     Öncelikle tüm Türkiye'ye çok teşekkür ederiz, yazılarımıza gösterdiğiniz ilgi için. Yazılarımızı ilk yazmaya başlarken ki amacımız resimlerle ülkemizin doğal güzelliklerini ve yemeklerimizi yabancılara tanıtmaktı. Sonra Türkiye ve Dünyayı çok araştırıp ve gözlemlediğimiz için analiz yazıları da yazmaya karar verip, yazmaya başladık.

   Bu yazılarımızı yazarken 3 boyutlu gözlemlerimizin yanına 4. boyut düşünmeyi de ekleyerek gelecekte olabilecek durumları TAHMİN etmemize yardımcı olmaktadır. Bunları yazarken tamamen hayalci düşünceler yapmadık, bunu yazılarımızdaki tahminlerimizin ne kadar isabetli olduğunu görünce sizlerde kolayca anlayacaksınız.

   Yazılarımızı okuduktan sonra sitemizi tüm tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz.

Tam isabet
Tam isabet analizlerimiz

   Şimdi sizlere % 100 ve % 95 tutan yazılarımızı linkleri ile paylaşacağız. Ayrıca yurt dışı bağlantılı yazıp ta beklediğimiz, yazılarımızda var. Onları da bu yazımızın alt tarafına ekleyeceğiz. Yurt dışı yazılarımız biraz uzun vadelidir, zamanla hepimiz neler olacak göreceğiz İnşallah.

% 100 TUTAN ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazmaya başlayalım

1) Bu yazımızda Cumhurbaşkanlığı adayları için bir tahminde bulunmuştuk, Mayıs 2021'de. Orada kısaca şunu yazmıştık. 20 Mayıs 2022 tarihinden önce adaylar % 99 açıklanmayacak. İddiamızın süresi geldi ve açıklanmadı. Tüm detayları ile yazımızı bu linkten okuyabilirsiniz.

2) Gemiler ilgili yazı yazarken 4. sondaj gemimizin yakında filoya katılacağını yazmıştık Ocak 2022 tarihinde. Adı açıklanmamıştı o an, bizler Abdülhamid Han olsa, güzel olur diye temenni tahmininde bulunmuştuk. Bu gemimizin adı 13 Haziran 2022 tarihinde açıklandı ve temennimiz kabul oldu. Devlet Büyüklerimize teşekkürler. Tüm detayları Ocaktaki bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

3)  Korona ne zaman yavaşlar ve biter diye soruyordu herkes. Bizde demiştik ki Aralık 2020'deki yazımızda, Devletimiz kendi aşısını üretene kadar halkıyla sabreder ve sonra muhtaç ülkelere gönderir. Aşımızı bulduk ve korona bitmeye yaklaştı. Detayların hepsini bu yazımızdan okuyabilirsiniz. 

4) Temmuz 2022 tarihinde Togg fiyatı ile ilgili yazımız vardı. 14 mart 2023 tarihinde fiyatlar açıklandı ve tam isabet oldu tahminimiz. Analizimi bu linkimizden okuyabilirsiniz.

% 95 TUTAN ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazmaya başlıyoruz.

1) Türkiye üzerinde planları olanlar hiç bir zaman boş durmaz diye yazı yazmıştık Ocak 2021 yılında. Bu yazımızda Nisan ayına dikkat demiştik ve o ay gelince herkesin çok tepki verdiği emekli amirallerin bildirisi yayınlandı. Geniş detayları okumak isteyenler, bu linke bakabilir.

2) Dünya doktoru Bill Gates yeni salgınlar olabilir deyip, çiçekten bahsetmişti. Bizde geçmişi araştırıp çiçek salgını olabileceğini söyleyip adını da çiçek virüsü koymuştuk. Ama onlar maymun çiçeği dediler. Detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

3) Dünyanın küresel masasının bir karar alıp, dünyadaki ham maddeleri toplayıp, sonra kıtlık senaryosu olabileceğini yazmıştık Mart 2021 tarihinde. Günümüzde olanlara bakınca, ne denli doğru olduğu ortadadır. Yazının tamamını okumak isteyenler buraya bakabilir.

4) Dünyayı yöneten gücün, dijital algı olduğunu 10 ay önce yazmıştık. Bu gücün neler yapabildiğini anlatmıştık. Şükür bununla ilgili birim Türkiye'de kuruldu. Analiz yazımızı okumak için bu linkimize bakabilirsiniz.

5) Mhrs için detaylı yazımızda, önerilerimiz vardı. Buradaki önerilerimizden birine benzer bir uygulama yapılmaya başlanmış. Yazımızı okumak için, bu linke bakabilirsiniz.

6) Seçim tarihi ile ilgili yazımız vardı, 14 Aralık 2022 tarihinde. Burada yazdığımız mayıs ayı % 100 tam isabet oldu. Gün içinde 2 tahminimiz vardı, biri oldu. Hayırlı olsun herkese. Yazımızı okumak için bu linke bakabilirsiniz. 

7) Cumhurbaşkanlığı için diğer adayın (eğer tek kişi ile seçime gireceklerse) masadan ve belediye başkanlarından olmayacağını, 2 başka adaydan biri olabileceğini Ağustos 2022'de yazmıştık. Detaylara buradan bakabilirsiniz. Sonuç dediğimiz gibi oldu, masadan TEK ADAY çıkmadı, 1+2 çoklu aday oldu ve onlarda masa ve belediye başkanlarından oldu. Detaylar yazımızdadır

8) Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken yabancı güçlerin Ülkemiz üzerinde planları olabileceğini maddeler halinde yazmıştık, 2 Nisan 2023 tarihinde. Buradaki maddelerin benzerleri seçim üzeri oldu. Detayları bu yazımızı okuyarak kolayca görebilirsiniz.

TUTMASINI BEKLEDİĞİMİZ ANALİZ YAZILARIMIZ

Maddeler halinde yazıp ta beklediğimiz analizlerimiz

1) Herkes yapay etin yapılacağını yıllardır konuşuyor. Bizler ise dünyada ilk kez bunun önemli amaçlarından birini yazdık. Oda şudur, yapay et ile vacib olan Kurban ibadetimize karşı planlarıdır. Tüm detayları Ocak 2021 yılında yazdığımız bu analiz yazımızdan okuyabilirsiniz.

2) Yıl 2028 veya 2032'de Facebook'un sahibi Mark Zuckerberg Amerika Başkanı olabilir. Bunu Aralık 2020 yılında yazmıştık, bu linkten okuyabilirsiniz.

3) Küreselciler büyük planlarını 2028 yılı için yapıyor diye bir yazı yazmıştık, Mayıs 2021 tarihinde. Bekleyip, göreceğiz. Detayları bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

4) Dünyada doğal et fiyatlarının artması, yapay etleri millete alıştırmak için bir plan olabilir? Detayları yazımızdan okuyabilirsiniz. 

5) Dünyada ileride güç savaşlarının enerji üzerinden olacağını yazdık. Geniş detayları Kasım 2021 tarihimizdeki bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

6) Seçim üzeri 25 kuruş olan poşetin parasını 50 kuruş yaptırıp, Devlet üzerinde sosyal bir baskı oluşturma planını yazdık Şubat 2022 tarihinde, detayları buradan okuyabilirsiniz.

7) Rusya Ukrayna savaşında Amerika bizi savaşa çekip, Karadeniz'deki doğalgaza konmak istiyor. Tüm detayları Şubat 2022 tarihindeki bu yazıdan okuyabilirsiniz.

8) Amerika'nın Balkanlar üzerinden bizi Yunanistan'la savaşa sokmak istediğini ve sonrasında kıtlık oluşturmak istediğini Mart 2022 tarihindeki yazımızda yazmıştık. Buradan okuyabilirsiniz.

   Tekrar herkese teşekkür eder, yazılarımızı sizlerde tanıdıklarınıza gönderirseniz ilerleyen zamanlarda milyonlarca kişiye ulaşabilir.


Saygılarımızla
Birinci Adres, Analiz ve Tanıtım Sitesi


   Ayrıca TÜM ANALİZ Yazılarımızı Okumak İsteyip te, Zamanları Olmayanlar İçin TÜM LİNKLERİ Aşağıya Ekliyoruz. 

Toplam 109 tanedir .Bu yazılarımızı aşağıdaki linklerden okuyabilirsiniz. 

ANALİZ YAZILARIMIZIN TEK TEK LİNKLERİ
Amerika ve diğerlerinin büyük planları 

Çek Senet Yerine, Çek Kart

Vali, Kaymakam ve Belediye Başkanları

Nato ve Amerika Neyin Peşinde?

Dünyada Uluslararası Göçleri Kimler İstiyor?

Dünyada Et Fiyatlarının Artması, Neyin Habercisi

Pakistan'da Neler Oldu ve Oluyor?

Amerika Başkanı Biden, görevimi devredecek?

Çürütülen Soğanların Finansörleri Üzerinden, Dünya Analizimiz

Rusya ve Ukrayna arasında Olabilecek Antlaşmanın İsmi

Cumhurbaşkanı Adayları hangi tarihte Açıklanacak?

Meslek Odaları ile ilgili Durumlar

Milletvekili Olmak İsteyenlerde Aradığımız Özellikler 

Antalya Mutabakatı, Yunanistan ve Almanya

Rusya ve Ukrayna'dan sonraki Savaş Planı ve Kıtlık Senaryosu 

S400 ile Kuşlar

Rusya ve Ukrayna'da Neler Oluyor? 

Bill Gates ile Çiçekli Günlere mi?

28 Şubat 

Türkçemiz ve Niçin Yabancı Tabelalar 

Kendilerinden bu kadar Nasıl Eminler?

Harflerle Gençliğimiz üzerinden, Aile Planları

Dinimiz İslam varken, Ateizm ve Deizm gibi Düşünceler

Tavşan kaç Tazı tut

Yerliyi Küçümseme, Yabancıyı Övme Hayranlığı 

Hazine ve Maliye Bakanlığına Önerimiz

Köpekler için Önerilerimiz 

Bekliyoruz,  Kızıl Elma Birliği'ni

Bill Gates Yazılım Uzmanı mı, Doktor mu?

Eyt Nedir, Herkese Önerilerimiz

Made in Türkiye Kararından Sonra Neleri Bekliyoruz?

Dolar, Stokçuluk ve Arka Perdedeki Planlar

Dünyada Benzin ve Marketlerde Neler Oluyor? 

Dijital Algı ile Dünyayı Yönetmek 

100 günde aşı fabrikaları, neyin habercisi?

Neden Acaba? 

Millet ve Devletimizin Kazanması için, Önerimiz 

Afrika'yı Avrupalılar, Niçin Çok Seviyor Acaba?

Niçin Erken Seçim İsteniyor?

Küresel Akıl Büyük Planlarını, Hangi Yıl için Yapıyor?

Mescid-i Aksa Seni Niçin Bekliyor?

Bill Gates ve Tebeşir Tozu

En iyi İlaç 

Kuşak İsimleri Niçin Var ve Z Kuşağı

Doları Ne Zaman Dilimizden Düşüreceğiz?

Felaket Planları ve Tarihi

Dünya'nın Küresel Masası ve Kararı 

Anadolu'dan Büyükşehirler'e Göçlerin Olmaması İçin

Seçim Güvenilirliği için Önerilerimiz

En Basit Anlatımla, Yeni Anayasa Niçin Lazım?

Bill Gates'e Kim Soracak ve Dünya'nın Seyri 

Aşı Profesörlüğünden Tarım Uzmanlığına 

Darbelerin Türkiye'ye Kaybettirdiği Trilyonlar

Yazılım Uzmanlığından Aşının Uzmanlığına, Bill Gates

Dünya'da Neler Oluyor?

Dünya Nereye Gidiyor? 


   Sitemize reklam vermek isteyen firmalar ile diğer türlü destek olmayan kişiler, bu resme tıkladığınızda iletişim ve destek bilgilerine ulaşacaksınız... Saygılarımızla

Birinci Adres Sitesi

İletişim
İletişim
Kaynaklar; trcooltextcom  (resim)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

TEI ve Motor