31 Ağustos 2019 Cumartesi

Garip Elbiseler, Sıradışı

   Moda Dünyası o kadar hızla ilerliyor ki bazen modacılar farklı neler yapalım diye düşünürlerken, ortaya öyle tasarımlar çıkıyor ki herkes şaşırıp kalıyor. Şaşırmamak ta elde değil yani, aniden çok ilginç bir elbise görülünce.

   Bize garip gelen, modacılara göre ise ayrı bir ilham kaynağı olan bu giysiler genelde, büyük defilelerde karşımıza çıkmaktadır. Bu elbiseleride alıp giyenler genelde büyük tanıtımların olduğu toplantılarda giymektedir, gündüz sokaklarda giymemektedirler. Giyen varsada yüzde olarak çok küçük bir orandadır.

   Bu elbiseleri tasarlayan modacıların ve bunları giyen kişilerin en büyük ortak özelliği, toplum içinde dikkat çekerek, farkedilmek istemeleridir, bu tamamen bizim yorumumuzdur. Birde duruma şöyle bakmak lazım. İnsanlar niçin çok farklı bir kıyafet giymek isterler ? Bu tamamen o anki halet-i ruhiye denmi kaynaklanır, yoksa başka bir nedeni mi vardır. Çünkü insanlar her zaman mutlu olamazlar, bazen çeşitli nedenlerden dolayı sıkıntılı zamanlar yaşayabilirler. Bunun sonucunda da insanlar farklı kıyafetler giyerek toplumda farkedilmek isteyebilirler. Bu yüzden bu tarz kıyafet giyenleri hemen eleştirmemek lazım, ruh hâllerini gözlemlemek lazımdır.

   Şimdi bu elbiselerin bazılarının resimlerini ekleyeceğiz. Bundan sonrası sizin derin düşünmenize bağlıdır. Belli olmaz belki sizler günlerin birinde, tasarımını tamamen kendinizin yapacağı, farklı elbiseler giyebilirsiniz. Birinci Adres olarak farklı ve ilginç gördüğümüz tasarım ve ürünleri, burada yayınlarız.

   Zaman ilerliyor, moda farklılaşıyor. Ama unutmayalım ki modada değişmeyen bir kumaş vardır, beyaz kumaş. Doğumumuzdan ölümümüze kadar, hayatımızın her anında bu beyaz kumaş vardır. Hayatımızın her gününün, bembeyaz geçmesi dileklerimizle...


Sıradışı
Garip Erkek Elbisesi

Kasey McMahon
Kuş Yuvası Elbisesi

Li Xiaofeng
Porselen Elbise

Garip
Sofra Bezi Modası

Garip Sıradışı
Tahta Elbise

Sıradışı Giyim
Farklı Ceket

Sıradışı Farklı
İlginç Elbise

Sıradışı
Garip Takım ElbiseKaynaklar;  radikalcomtr, geyikcomtr ve sabahcomtr siteleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Meyve ve Sebze alırken dikkat