10 Şubat 2022 Perşembe

Kendilerinden bu kadar nasıl eminler, Türklerin özellikleri

   Dünyada büyük planlar asırlık yapılmaktadır, yani 100 yıllıktır. Bu planlar da öyle hamleler yapılır ki, adeta her şey baştan yazılır gibi. Son 3-5 yılda dünyada olanlara bakılırsa bunun adımlarını görebiliriz. Mesela her şey dijitale dönüşmeye başlıyor, savaşlar adeta bilgisayarlar üzerinden ''hack''lemek yöntemiyle oluyor ..vs..

   İnsanlar alışverişlerini paralarla yapmaktadır ve dünyanın para gücünü belli kesimler ellerinde tutmaktadır. Bu kesim dünyadaki tüm paranın büyük oranını kendi firmaları ile yönetmektedirler. Bu oran her sene küçükte olsa azalmaya başlamaktadır. Çünkü diğer ülkeler yavaş yavaş büyümeye, üretmeye ve kalkınmaya başladı. Dolayısıyla büyüyen ülkeler, bu kesimlerin işlerine gelmemektedir.

   Dünyada şu an 200 civarı ülke vardır. Önümüzdeki 100 yıl içinde bu elit kesim dünyadaki ülke sayısını 400-500 arasında görmek istemektedir, ajandalarında bunların planları vardır şu an. Peki bu nasıl olacak diye içinizden soru geçiriyor olabilirsiniz. Bunu başka bir örnekle açıklayalım hemen.

   Bundan 100 yıl önce dünyada kaç devlet vardı, şimdi kaç devlet var? Bunun cevabını bulduğunuzda önümüzdeki 100 yıl içinde ülke sayısının 400-500 olması imkansız değildir. Nasıl mı olacak? Bazı ülkeleri ikiye, bazılarını üçe, bazılarını da dörde bölüp ayrı ayrı devlet yapma planları var.

Kendilerinden
Nasıl Eminler ?

   Peki bunu yapabilirler mi, imkanları var ama önlerinde görünen büyük engel var şu an. Asya ile, Afrika ile, Ortadoğu ile kazan-kazan politikası yürütüp, ticari pastanın büyüğünü bu elit kesim değil de, % 50-50 ortak ticaret yaparak kazanalım diyen güzel Ülkemiz Türkiye. Evet ülkemiz şu an onların önünde en büyük engel gözükmektedir. Niçin mi ? Çünkü Türk insanı ve Askeri;

- Cesurdur

- Merhametlidir

- Yardımseverdir

- Egoist yani bencil değildir 

- Hoşgörülüdür

- Saygılıdır

- Haklının yanındadır

- Zalimin karşısındadır

- Zekidir

- Çalışkandır

- Azimlidir

- Açık sözlüdür

- Mücadelecidir, pes etmez

   Düşünün 1900'lü yıllarda Osmanlı aynı elit güçlerin karşısında nasıl büyük engeldi? Bu engeli aşmak için Osmanlı'yı yıkmak gerekiyordu. Bunu da o zaman ancak Abdülhamid Han'ı bir şekil tahttan indirerek yapabilirlerdi. Abdülhamid Han 1909 yılında tahttan indirilirken Osmanlı'nın 7 milyon km2 toprağı vardı, sonra neler oldu. Osmanlı'yı dört bir yandan kuşattılar ve şu anki Ülkemiz kaldı, yaklaşık % 11'i. Kalan % 89'luk Osmanlı topraklarından kaç tane ülke çıkardılar, değil mi?

   Tarih tekerrürden ibarettir derler, 1900'lü yıllarda dünyaya 600 yıl hükümranlık sürmüş olan Osmanlı'yı yıktılarsa, önlerindeki büyük planlar içinde şu an Türkiye'miz hedeftedir. Bunu da gizlemiyorlar, imalı mesajlarla dillendiriyorlar başta Amerika ve İngiltere olmak üzere.

   Peki o zaman bunlar nasıl planlar yapıyor olabilirler diye kendi kendimize onlara sorular soralım. Sonra cevapları ile olabilecekleri birlikte düşünmek, sizlere kalsın. 

AKILDA DELİ SORULAR:

- Başaracağınıza nasıl bu kadar eminsiniz, bu hisse nasıl kapılıyorsunuz?

- Yunanistan, Irak, Suriye ve Ermenistan'a yığdığınız sözde yardım amaçlı asker ve araçlarla, neler planlamayı düşünüyorsunuz?

- Farklı darbe benzeri başka planlarınız mı var?

- Rusya ile Ukrayna arasında savaş planlarınızın altında başka amacınız mı var?

- Türkiye'yi Rusya ile savaş durumuna mı getirmek istiyorsunuz?

- Türkiye ile Rusya'yı bir savaşa sokarsak, işimiz daha mı kolay olur diyorsunuz?

- Önümüzdeki seçime 4-5 ay kala 12 eylül darbesinde yapılanlar gibi, iç karışıklık planlarınız mı var?

- 2023 seçimleri yaklaşırken seçmen listelerinden başlayıp, seçim gününe kadar olacak bazı derin uyanıklık planları mı yapıyorsunuz?

- 2023 seçim gecesi, ortalığı karıştırma planlarınız mı var?

- Farklı yollarla toplumun % 5-10 arasını hipnoz benzeri bir yöntemle, seçim zamanı etki altına alma planlarınız mı var, farklı teknolojiler kullanarak?

- Kimi siyasetçileri bir şekil korkutarak, siyaset dışına atma planlarınız mı var?

- Ülkemiz ile ilgili planlarınız da, başka hangi ülkeler size yardım ediyor?

- Ülkemizi diğer komşu ülkelerle savaşa sokma planlarınız var mı?

- Amerika'nın asıl amacı, herkesi Rusya-Ukrayna gerilimine odaklandırıp, kendisinin Karadeniz'deki doğalgazları elemi geçirmek istiyor ? Dikkat !!!

- Amerika Avrupa'ya doğalgaz bulmak için çok uzaklarda arama yaparken, aslında bizi mi oyalıyor ?

- Kısaca Rusya ile Türkiye'yi savaşla kırdırıp, kendi aradan Karadeniz gazına konmak mı istiyor?

- Türk, Kürt, Çerkez, Alevi, Sünni ve benzer kardeşlerimiz için provokasyon planlarınız mı var?

- 2023'e girerken marketlerde uygulanan poşet parası ile ilgili, 25 kuruşun 50 kuruş yapılması için şimdiden sosyal bir baskı oluşturma politikanız mı var?

- Seçimden 4-5 ay önce, başta patates ve soğan olmak üzere, bir çok sebze ve meyvenin fiyatının çok artırılması için, planınız mı var?

- Yine seçimden önceki aylarda temel gıdaların fiyatlarının aşırı artması için, planlar yaptınız mı?

- Ülkenin hassas değerleri için, milletin sinir uçları ile oynayacak planlar yapıyor musunuz?

- İnternette takipçi sayısı çok olan kişilerle beraber ''pr çalışma'' planları yapıyor musunuz?

- Sizin büyük Haarp Projesi ile ilgili planlarınız var mı, seçime 3 ay kala ?

- Bazı kişilere karşı suikast tarzı planlar yapıp, milleti provokasyona mı getirmek istiyorsunuz?

- Elektrikle alakalı siber saldırılar yapıp, ülkeyi elektriksiz bırakma planlarınız var mı ?

- Dolar operasyon planlarınızı hiç sormayacağız, o zaten sizin her zaman yanı başınızda duran bir argümanınız.

   Evet gördüğünüz üzere başta Amerika ve İngiltere olmak üzere bazı ülkeler, kendi ülkelerindeki gelişmeleri bırakıp bizim ülkemizdeki 2023 seçimlerine odaklandılar. En büyük sebep, Türkiye'yi karşılarında büyük engel olarak görmeleridir. Bunu aşmak için, canları pahasına ne varsa uygulamaya sokacaklar. Önceden perdenin arkasından yürütürlerdi işlerini, şimdilerde ise direkt kendileri ve onlarla irtibatlı kimler varsa hepsi birden varını yoğunu ortaya koymaya başladı. Diyebilirsiniz Türkiye onlar için niçin bu kadar önemli? En basitinden gelecekte güç savaşları Enerji üzerinden çıkacak. Bununla ilgili geniş detayları başka bir yazımızda yazmıştık, isteyenler bu linkten tekrar okuyabilir. 

   Peki şu an Avrupa'ya lazım olan doğalgaz hatları en güvenilir olarak hangi ülkeden geçebiliyor ? Tabii ki Türkiye, bu bile yeter onlara. Düşünün bankalarınızda yüz milyarlarca euro ve dolar paranız var ama kışın doğalgazınız olmazsa üşüyeceksiniz, ne kadar garip durum değil mi? Bu sadece 1 sebep, bunun gibi çok başka nedenlerden dolayı Türkiye onlar için çok önemli.

   La Galibe İllallah deyip, bizler daha çok çalışmalıyız. Bu topraklar için on binlerce şehit verildi asırlardır. Kimi geldi Çanakkale'de, kimi geldi Antep'te, kimi geldi Maraş'ta, kimi geldi Sarıkamış'ta, kimi geldi 15 Temmuz'da...vs...Bu yüzden bize düşen görev, şehitlerimize olan vefa borcunu ödemek. Karşı taraf nesi var nesi yok geliyorlarsa, bizimde iman gücümüz var. Bunun yanında bol Tevekkül yapmalıyız.

   Önceki yazılarımızda da söylediğimiz gibi bu dünya bizler için bir sınav dünyasıdır. Ortalama insan ömrü 77 yıl civarıdır, herkes bu ömrü yaşar ve gider bu dünyadan. O yüzden önemli olan iyi notlarla gitmemizdir. Bunun da yolu hem maddi, hem manevi olarak çok çalışmaktan geçer. Notlarınızın çok olması dileklerimizle başka bir yazıda görüşmek üzere, hepinize Saygılar...


   Kaynaklar ve etiketler; trcooltextcom, üşümek, üşüyecek, KENDİLERİNDEN BU KADAR NASIL EMİNLER, türk askeri özellikleri, TÜRKLERİN ÖZELLİKLERİ, türk insanı özellikleri, küreselciler, ülkeleri bölme planları, abd'nin bölme planı, amerika'nın bölme planı, ANALİZLER,  amerika ve ingiltere planları

2 yorum:

Öne Çıkan Yayın

Halter sporu nedir, Halter sporu hakkında bilgiler