25 Aralık 2020 Cuma

Yazılım Uzmanlığından Aşının Uzmanlığına, Bill Gates

    Bu konuyu yazarken çok düşünüp, hassas şekilde araştırdık. Çünkü konunun analizi çok derinlemesinedir. Sizlerde yazımızı okuyunca bunlar gerçek mi diyebilirsiniz. Şimdi öncelikle Bill Gates'in hayatına kısa bir göz atalım, sonra kendi analiz ve yorumlarımızı yazalım.

   Bill Gates 1955 yılında Amerika'da doğmuştur. 12 yaşında bilişim kurslarına giden Gates, arkadaşı Paul Allen ile yazılım hataları arayıp buluyorlardı. Sonra 1972'de ilk firmalarını kurdular. Gates sonra Harward'da Hukuk Eğitimi almaya başladı.(Bu Harward okuluna ileri de ayrı bir değineceğiz)

   Daha sonra 1974 yılında MITS şirketinin Altair için yaptıkları Basic program dili ile bilgisayar kullanıcıları aletlerini kendileri programlayabiliyordu. Bu firma daha sonra Gates ve Arkadaşından pazarlama lisansını satın alarak, daha da geliştirmelerini istedi. Bunun üzerine Gates eğitimini yarıda bırakarak arkadaşı ile Mexico'da Microsoft şirketini kurdu. Yani Gates Mühendis değil, çoğumuz öyle zannediyoruz.

   Gates 1980'lerde Ms-Dos tasarlayıp, satış rekorları kırdı. Microsoft asıl başarısını Apple'dan aldığı siparişle yaptı. Macintosh için Word, Excel geliştirdiler. Gates 1987'de Windows'u piyasaya sürdü. Daha sonra Microsoft 1993'te zirveye doğru hızla ilerledi.

   Bill Gates 1994 yılında evlenip, 3 çocuğu vardır. Bill Gates çoğu yıllarda listelerde Dünya'nın en zengin iş insanı oldu. Buraya kadar yazılanların hepsini rahatlıkla google'da sizlerde bulabilirsiniz. O yüzden buraları kısaca geçtik, asıl yazımız bundan sonra başlıyor, hazır mısınız derinliklere? 

Bill Gates
Bill Gates Korona Aşı

   Bizim asıl anlatmak istediğimiz ise arka planlarda neler oluyor, derinliklerde bilmediğimiz neler var? Yoksa Microsoft'u kuranlardan biri olan Bill Gates'i niçin yazalım? Ayrıca çoğu yıllarda Dünya'nın en zengini diye bizlere lanse edilen Bill Gates, gerçekten en zengin miydi ? Değildi tabi ki, gerçekte asıl zenginlerin isimleri hiç bir zaman listelerde geçmedi, daha doğrusu geçirilmedi, kimse de sorgulamadı. Bunların en bilineni 2 büyük ailedir ve yaklaşık değerleri ise 8 ile 12 trilyon dolar arasıdır. Bu 2 aileden ve bağlantılı diğer ailelerden yazının sonlarına doğru, derinlemesine bahsedeceğiz. Ayrıca Bill Gates ile bağlantıları nedir, onlardan da analizimizde bahsedeceğiz, şimdilik konumuza devam edelim.

   Bill Gates'in Microsoft'taki konumunu herkes iyi biliyor. Bizim dikkatimizi 14 Mart 2020 tarihinde Gates'in Microsoft'taki görevinden ayrılması çekmişti. O günlerde aklımızda basitten şöyle bir soru vardı, bu kadar zengin biri galiba yoruldu ve artık dinlenmeye çekilecek. Ama sonrasında durumun tam tersi olduğunu, ha bire korona virüs ve aşılarla ilgili konuşmaya başlayınca aklımızda deli sorular oluşmaya başladı. Bunları sona doğru yazacağız.

   Sonra bizler işin derinlemesine inmeye karar verdik ve derinlerde neler oluyor biraz bakalım dedik. İlk karşımıza 3 Nisan 2015'te Bill Gates'in Ted sitesinde yayınlanan bir videosunu gördük. Daha sonra başka bir Türk kanalında bu videonun başka formatta Türkçe altyazılı olanını da gördük. İsterseniz videoyu bir izleyin, sonra tekrar yazımıza devam edeceğiz. Not; videoyu anlamak için, çok iyi ingilizce bilmenize de gerek yok, zaten resimlerle anlatılmış. Resimlere bakarak, 5 yıl öncesinden bugünün neredeyse birebir anlatıldığını kolayca anlayacaksınız. 

                            

   Evet videoyu izlediniz. Şimdi bazılarınız şaşkınlıkla bu video doğru ise, bugünkü yaşananlar nedir diye içinizden sormaya başlamışsınızdır bile. Şimdi videoda kısaca ne demiş onları yazalım, sonra bugün neler demiş onlara bakalım.

   5 yıl  önce aynen şunları demiş Bill Gates; 

- Önümüzdeki 10 yılda eğer bir şey 10 milyondan fazla insanın hayatına son verirse bu bir savaştan çok, yüksek derecede hızlı yayılan bir virüs olur.

Aynı Bill Gates yakın zamanda da şunu demiş;

- Bir daha ki salgınla mücadele için 3.000 kişilik bulaşıcı hastalık uzman ekibine ihtiyacımız var, yeni salgınlar gelecektir. Ve biz daha akıllı davranmalıyız.

   Bu yazılanlara bakınca bizler şaşırıyoruz. Çünkü Dünya'da sağlıkçılardan çok, yazılım uzmanı olan Bill Gates konuşuyor ! (yada bizim bilmediğimiz Bill Gates'in tıp diploması mı var ! )Bu durum bizleri ister istemez huylandırıyor. Bill Gates'i araştırmaya devam ettikçe daha çok şaşırıyoruz. Gates çoğu aşı firmalarına yatırım yapmış. Ticari mantıkla bakıldığında bu, olağan bir durumdur. 

Bill Gates'in biyoteknoloji firmalarına yaptığı yatırımların yıl ve isimleri şöyledir;

Pfizer                               2002 yılı

Biontech                          2019 yılı

Curevac Teknoloji           2015 yılı

Vir Biotechnology           2017 yılı

   Bu firmalara yaptığı yatırım yüzlerce milyon dolardır. Ayrıca Çin'deki Sinovac ile görüşmeler yapmıştır, bir ortaklığı var mı, henüz bilmiyoruz. Sadece şu resim var, bu resme göre asıl patron kim? Kararı sizler verirsiniz.

Sinovac
Sinovac Bill Gates

   Şimdi Bill Gates iyi bir işadamı olabilir, iyi bir yatırımcı olabilir, bunlar bizi bağlamaz. Bizi huylandıran kısmı, sağlıkçılardan önce hep niçin Bill Gates konuşuyor, sağlıkçılar niçin Bill Gates kadar konuşmuyor veya konuşturulmuyor yurtdışında? Medya bunun üzerine niçin çok düşmüyor? Yoksa medyacılar Bill Gates'ten bol reklam alıyorlar da, o yüzden mi bir şey diyemiyorlar? 

   Şimdi eğer biri 5 sene öncesinden koronayı neredeyse birebir anlatmış ve bugünde çıkıp yeni başka salgınlar gelecek diyorsa bizler burada bir dakika dur deriz. Niçin mi ? Çünkü bunları diyen kişide şu 2 durumdan biri var demektir

- Ya kâhin 

- Ya da bu virüsler yapaysa, bunları yapanlarla birlikte beraber hareket ediyor demektir. 

   Sizce de öyle değil mi, biri her şeyi bilebiliyorsa, bu 2 durumdan biri olması lazım. 

   Bu arada diğer aşı firmaları ise şöyledir: Moderna, Astra Zeneca, Johnson&Johnson, Novavax. Buraya kadar yazdıklarımızı artık sizler derinlemesine düşünürsünüz, biz başka bir boyuta geçeceğiz. Bill Gates ile ilgili o kadar boyut var ki, hepsini öz bilgilerle kısadan yazmaya çalışacağız İnşaAllah.

   Bu arada aklımıza gelen bir konuyu kısaca yazalım, ortaya karışık olsun. Çin'de Şubat ayında bir hastane yapılmıştı, sonrada Mart'ta bitti diye kapatıldıydı. Kapanırken bir video çekilmişti. Önce videoyu bir izleyelim, sonra bir sorumuz olacak ?

   Videoda hiç dikkatinizi çeken bir durum oldu mu? Sağlık çalışanların hiçbirinde maske izi yoktu, hepsi sanki bir defileye çıkmış gibiydi, değil mi ? Bu konuyu olaylar arasında bir bağ var mı, yok mu sizler düşünesiniz diye araya yazdık.

   Şimdi Bill Gates'in gücünü aldığı ailelere biraz bakalım. Yukarıda dünyanın asıl zengini olan 2 aileden bahsetmiştik, değerleri toplamı yaklaşık 8 ile 12 trilyon $ olan aileler. Bunlar Rockefeller ve Rothschild aileleridir. Bunların elleri ve kolları o kadar uzundur ki, her ülkede adamları, holdingleri vs.'ler vardır. Ama bizler bilemeyiz, onlar kendi aralarında gizli bir yapı gibidirler. Ticaretlerini hep birbirleri ile yaparak, birbirlerini zengin ederler. Biraz daha iyi anlamanız ve akılda kalması için şunu da diyelim, bunlar savaş zamanların da devletlere bile borç vermişlerdir, buradan büyüklüklerini daha iyi anlarsınız. 

   Ayrıca Amerika'nın Dolar'ını ve Avrupa'nın Euro'sunu bu ailelere bağlı şirketler basıyor. Bu bile bunların nasıl bir güç olduğuna en büyük işarettir. Şimdi sorabilirsiniz, madem bunlar bu kadar zengin, niçin dünyanın zenginler listesinde 1 tanesinin adı bile yok. Çünkü bu aileler paralarını yardım yapıyoruz diye her ülkedeki vakıflara aktarıyorlar. Dolayısı ile belki de vergi bile az veriyorlar, yardım yaptıkları için vergilerden düşülüyor. Bu vakıflar ve benzeri yerler üzerinden tüm işlerini döndürüyorlar. Dolayısı ile zenginler listesinde adları yoktur. 

   Bu ailelerde evlilikler kendi içinde, akrabalar arasında olmaktadır, her şey gizli kalsın ve para dışarı çıkmasın diye. Bu aileler ve alt diğer aileler ile beraber Dünya'yı 13'ler konseyi denilen 13 yahudi büyük aile yönetmektedir. Bu 13 ailede dünya genelinde her ülkede seçtikleri yaklaşık toplam 730 tane baron-aile ile birlikte yönetmektedirler. Bu 13 ler konseyinin en tepesinde Rothschild ailesi vardır. Sonra Rockefeller, daha sonra ise diğer 11 aile gelir. Bu aileler istedikleri ülkede para ile manipülasyon yaparlar, döviz ve altını kaldırıp-indirirler, faizlerle oynarlar, ekonomik kriz çıkartırlar vs..

   Bu ailelerden Türkiye'de var mıdır, her ülkede olduğu gibi vardır. Bu aileler genelde bulunduğu ülkenin tarihi ve maddi değeri en büyük yerlerinde otururlar. Türkiye'de ise böylesi yerler boğazlarda ki yalılardır. O yüzden oralara bakıldığında kimler olduğu anlaşılabilir. 

Rothschild
Rothschild Rockefeller

   Bu 13 aile yılda 2 kez Telaviv'de yerin yüzlerce metre altında toplanıp, kararlar alır. Bu kararlar da onların yıllık planlarını belirleyip, bu planlar da yüzlerce alt üyesinin katıldığı meşhur Bilderberg toplantılarında diğer alt üyelere açıklanır. Bu konu ile ilgili akıllarda kolay kalması için şunu da yazmak istedik. Bu aileler her ülkeden birilerini kendilerine hizmet etmesi için kafalarına koymuşlarsa, genelde şu mantıkla adam seçerler. 

   Normal bir memurun 30 yılda çalışıp kazandığı parayı, bu aileler yeni aday üyelerine gençken 1 yılda verirler. Yani onları paraya boğarlar. Bu 10-15 sene gider, o kişiyi ülkesinde en iyi yerlere getirmeye çalışırlar. Belli bir yerlere geldikten sonra ise, şunu derler. Biz sana yıllarca baktık, şimdi bizim dediklerimizi yapma zamanın geldi. Oda eli mecbur yapacak, başka yolu yok. Çünkü yapmazsa elindeki belgelerle onu 3 günde rezil ederler, tüm makamlarını kaybeder, hapse bile girebilir. 

   Ayrıca bu kişiler emekli olmaya yakın kendilerini vakıflara adarlar görünür, halbuki o vakıflar, büyük ailelere bağlı olan kurumlardır. Olay bu kadar basit, bizim anlayacağımız en kısa şekliyle. Diğer teknik detaylarını onlar bilir sadece, biz en yüzeyselini yazdık. Bill Gates ve onun üzeri olan ailelerden en kısa şekilde biraz bahsettikten sonra, asıl konumuza kaldığımız yerden devam edelim.

   Bill Gates'in 13'ler konseyinin 2.sırasında yer alan Rockefeller ailesi ile arası baya iyidir. Bu ikili ilaç ve gıda üzerine birlikte zaten hareket ediyordu. En son ise aşı üzerine birlikte hareket etmeye başladılar. Mesela şu bizim çok ilgincimize gitmişti. Bill Gates'in vakfı var, bu vakıf Afrika'ya çok yardım yapıyor diye baya reklam edildi. Ama işin garibi yardımları gıda ve su üzerine değil, aşı üzerine. Çok ilginç değil mi ? Daha sonra bu Afrika'lı çocuklardan bazılarının felç kaldığı söyleniyor. Ayrıca Afrika'lı ailelerden bazılarının da kısır kaldığı söyleniyor.

   Bunları duyunca aklımıza deli bir soru geliyor. Acaba bu vakıf, Afrika'lıları bir deney insanı olarak mı kullandı? Nasıl olsa bunlar Afrika'lı, bir şey olsa dahi, seslerini dünyaya pek duyuramazlar. Duyursalar bile ne Avrupa'lılar, nede Amerika'lılar üstünde pek durmazlar diye mi düşündüler ? Asıl deli soru, eğer bu denilenler doğru ise, Bill Gates'in şu sözü ile Afrika'lılar üzerinde denediği aşı deney çalışması tam birbirini tamamlıyor. Ne demişti Bill Gates:

- Dünya'da 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9'a kadar gidebilir. İyi bir aşılama proğramı ve sağlık hizmetiyle bunu % 10-15 arası azaltabiliriz !

   Şimdi yukarıda yazılanlar ile bu sözü birlikte düşünün, geri kalan analizi sizlere bırakıyoruz, sizler daha iyi karar verirsiniz. Biz başka alt konuya geçeceğiz, dediğimiz gibi bu konu çok dallı ve budaklıdır.

   Konu derinliklere gidince insanın yazdıkça yazası geliyor ve akıllarda deli sorular oluşmaya başlıyor. Mesela şu an aklımıza şu soru geldi. Eğer bu denilenler doğruysa, yani Bill Gates aşı ile başka amaçlar hedeflediyse, şunu da yapmış olabilir mi? Kendi yaptığı Windows yazılımların içine özel bir yazılım ekleyip, başkalarının bilgisayarlarına istihbaratlar ulaşmış olabilir mi ? Kimi kafalarına taktılarsa, onun bilgisayarları incelenmiş olabilir mi? Zaten tüm bilgisayarlar nerdeyse internete bağlı artık. Buda bir yorum analizi, karar sizin.

   Konuya başlarken Harward Üniversitesi'nden bahsetmiştik biraz. Şimdi kısadan bununda derin analizini yapalım. Harward Üniversitesi sıradan bir yer değildir. Burası Dünya'nın her yerinden zeki öğrencilerin geldiği bir üniversitedir. Buradan mezun olanların çoğu bir ülkede ya Başkan, ya Bakan, ya önemli Bürokrat, ya büyük bir İş Adamı vs. dir. 

Harward
Harward Üniversitesi

   Birkaç örnek verecek olursak: 

   Facebook sahibi Mark Zuckerberg, Amerika eski Başkanı Barrack Obama, İsrail Başbakanı Binyamin Netenyahu, Amerika Dışişleri Bakanı Pompeo, Amerikalı Diplomat Henry Kissinger, Amerika Eski Başkanı Kennedy, Aktör Matt Damon, Eski Fed Başkanı Ben Bernanke, Nba Oyuncusu Jeremy Lin, Goldman Sachs Ceo'su Lloyd Blankfein.

   Şimdi örnekleri verince konuyu daha iyi anladınız. Şimdi yazacağımız bir örnekle aradaki bağları daha iyi anlayacaksınız. Bu okula Rockefeller'in sadece yılın birinde yaptığı bağış 100 milyon $. Artık varın gerisini siz düşünün. Niçin bu kadar yardım yaptığını ve bu okuldan mezun olanların şu an nerelerde olduğunu.

   Mesela ilerisi için bizde bir tahminimizi şimdiden yazalım. Yıllar sonra bakalım olacak mı, ama olma ihtimalini şimdiden % 51 görüyoruz. 8 veya 12 sene sonra (2028 veya 2032) Facebook'un sahibi Mark Zuckerberg Amerika Başkanı olabilir. Tahminimiz yıllar sonra tutabilir mi? Tutarsa o zaman tekrar görüşürüz, değerli okurlarımız. Nerden tahmin ediyorsunuz diye sorabilirsiniz. Sadece 1 detayı verelim, Mark'ın eşi Çin'lidir. Ayrıca bazı uluslararası gelişmeler de onu işaret ediyor. Bakalım gün ola, harman ola. 

   Ayrıca 2030 yılı için öngörülen G-20 devletlerinin ekonomik büyüklük sıralaması ile, bugünkü Amerika'da olanlar tesadüf denemeyecek kadar planlı. Çünkü büyük planları en az 30 yıllık yaparlar. Önce 2030 yılı ülkeler tablosuna bakalım, sonra ilginç analiz yorumumuzu yazalım.

2030
2030 yılı Dünya

   Bu tablodaki ilk 3 sıralamaya bakınca Çin, Amerika, Hindistan geliyor. Şimdi ne alakası var diyebilirsiniz. Facebook'un sahibi Amerikalı, eşi Çin'li. Peki Hindistan? Şu an seçilen ve eğer mahkemelerden aksi bir karar çıkmazsa göreve başlayacak olan Biden'ın yardımcısı olacak olan Kamala Harris anne tarafından Hint'lidir.  (Bazıları bu bayana gizli asıl başkanda diyor). Harris ile ilgili bizimde büyük bir tahminimiz var. Biden göreve başladıktan sonraki ilk 6 ile 12 ay arasında hastalanıp, görevi Harris'e bırakabilir. Bunun izlenimlerini seziyoruz. Bakalım neler olacak, tahminimiz tutacak mı? Kısaca derin Amerika planları önceden yapmış görünüyor. Sizce bunların hepsi tesadüf mü, yoksa uzun vadeli projenin puzzle parçaları mı ?

    Bill Gates'i araştırdıkça Rockefeller ailesi ile olan ilişkisi baya derinlere gidiyor. Mesela Usa hükümeti 2017 yılında Dsö'ye 401 milyon $ para verirken, Bill Gates 798 milyon $ verdi, bunu destekçisi Rockefeller'mi yaptı? Yoksa Bill Gates, Usa hükümetinden daha mı zengin ?

Bill Gates
Bill Gates Dsö

   Ayrıca Kıyamet Tohum Ambarı'nı çoğunuz ilk defa şu an duymuş olacaksınız. Detayları şöyledir.

   2008 yılında Norveç Arktik Okyanus'unun güneyinde (Kuzey kutbuna 1.100 km uzaklıkta) bulunan Svalbard Takımadasında iyi niyetle küresel bir tohum bankası kurulmuştur.(-18) derecede bazıları 1.000 yıla kadar dayanabilir. İleride bir afet, nükleer savaş veya küresel ısınma olup ortada eğer tohum kalmaz ise, buradaki tohumlar kullanılsın diye yapılmış burası. Sonra buraya her ülke tohum göndermeye başlamıştır. Kapasitesi 4,5 milyon çeşittir. Buraya kadar her şey normal, anormal olan ise burayı Gates vakfı, Rockefeller vakfı ile ona bağlı tarım devleri ve danışmanlık grubu da (CGIAR) finanse etmiştir. 

   Tüm Dünya'yı ilgilendiren bir projede Gates ve Rockefellerin destek vermesi akıllarda büyük bir soru işareti bırakmıştır. Acaba bu tohumlarla oynanıp, daha sonra patentli tohumlar yapıp, bunun üzerinden güçler savaşımı planlanıyor? Bir şey patentli olunca, milyarlarca dolar patentten para mı kazanacaklar. Dolayısı ile çiftçiler önceden 100  birime aldığı tohumları şimdi 200-300 gibi bir birime mi alacak ?

Kıyamet Tohum Bankası
Kıyamet Tohum Ambarı

   Bu kadar derinliği olan bir yazıyı yazarken bazılarınız içinden şu soruları geçirebilir. Bizde kendi analiz yorumlarımızı cevap olarak yazalım

1) Eğer Dünya'da olanlar büyük bir oyun ise gerçekten korona yok mu ?

Cevap: Oyun oynayarak var. Yani birilerinde bu virüs var ve etrafa bulaştırıyor olabilirler. Buda tahminen, istihbari yollarla olur, yani bir bakıma istihbari bir savaş. Dikkatimizi çeken ilginç durumlar olabiliyor, bazen. Mesela bir devletin yetkilisi, korona hakkında farklı bir şey diyor. 2-3 gün sonra bir duyuyorsunuz, koronaya yakalanmış. Sanki birileri bilerek ona bulaştırdı gibi, buna benzer baya devlet yetkilileri oldu dünyada. Haberleri dinlerken bu noktaya daha dikkatli olursak, sizlerde rahatlıkla görebilirsiniz.

2) Devletler bunu bilmiyor mu ?

Cevap: Devletler bunun farkında, arkadaki gücünde farkındalar. Ayrıca sakal-bıyık misali bir durumda var ortada. O yüzden büyük devletler kendi aşılarını geliştirmeye çalışıyorlar, küçük devletlerde bu devletlerden aşı alma yarışındalar. Bizim gördüğümüz olay bu. Dolayısı ile Devletimiz kendi aşısını üretene kadar halkıyla beraber kurallara sabredecek, sonra ise muhtaç ülkelere yardım edecek.

   Ayrıca işin başka bir ilginç boyutu ise şu anki çıkan ve çıkmaya yakın olan aşıların yaklaşık % 55 ini nerdeyse büyük devletler kapattı. Bu ne demek oluyor derseniz, diğer küçük devletlerden ancak %15 i aşı olabilir. Dolayısıyla tüm milletin aşı olması 5-7 sene sürebilir. O zaman dünyada korona nasıl bitecek? Bunun yanında aşının etkisi 6 ile 12 ay arası sürüyormuş. Bu hesaplara göre tüm dünyanın aşılanması, aşı olanın her sene bir daha yenilemesi filan derken bu iş gördüğümüz kadarı ile, yaklaşık 8 sene sürer, basit matematik hesabıyla.

   Birde aşı olacaklar yine maske takacak, aşı olduktan sonra herkes bir anda iyileşmeyecek, aşının yan etkisi var mı henüz net bilgiler yok. Yani işin detaylarına girildi mi, karşımıza farklı konular çıkıyor. Biz herkesin düşünmesi için bazı konulara değindik. Bu arada bizim ''Yerli Aşımız'' çıktığında, Devletimiz önce kendi halkına, daha sonra da mazlum coğrafyada bulunan ülkelerden gelecek talebe göre, hızlı bir şekilde onlara ulaştıracaktır. Burada tek korkumuz, birileri içeriden bir manipülasyon yapıp, yerli aşının çıkmasını geciktirebilir, dikkat. Zamanında Osmanlı, Peygamber Efendimiz S.A.V'in şu hadisini düstur edinerek 600 sene ayakta kaldı idi.

   ''Komşusu açken tok yatan bizden değildir''

3) Sizler bu kadar niçin derinlemesine araştırma yaptınız?

Cevap: Yıllardır bizler bu tarz konuları takip etmedik, daha doğrusu ettirilemedik. Ülkemizi başka konularla meşgul edip, bize akıl oyunları oynadılar önceden. Yani tavşan kaç, tazı tut misali. O yüzden her aileden en az 1 kişi bu tarz konuları araştırıp, detay ve arka planlarına bakarsa, ülkemizi ileride kimse tutamaz. Bu yüzden bizler araştırıyoruz, araştıracakları da şimdiden kutlar ve alkışlarız. Çünkü bizler hep beraber Türkiye'yiz.

   Bir söz derki;

''Bilgi Bölüşüldükçe Artan Bir Hazinedir''

   Derin analizlerle dolu yazımızın sonuna yaklaşmaktayız. Bu yazıyı farklı bir biçimde, sorular yazarak, bitirmek istiyoruz.

   Kendimizi Oyun Kuranlar Yerine Koyup, neler yapabilirler diye düşündük ve  hepsini şu sorularda topladık. 

AKILLARA GELEN DELİ SORULAR:

1) Dünya'da bir felaket olursa diye kurulan tohum bankası yoksa birilerinin planladığı bir senaryo mu acaba ? Eğer koronavirüs yapay ise bundan sonra birileri büyük bir salgın planı yapıp, Dünya'yı felakete mi götürmek istiyor. Olabilecek felaketten sonra ise tohum bankasından tohumları alıp, istediklerine dağıtma planlarımı olacak? Kısaca milleti 1 ekmeğe muhtaç ederek mi yaşatma planları var ? Yoksa savaş ve terör eylemleri ile yerli tohumları bitirip, sonra Gdo'lu tohumları mı piyasaya sürecekler? 

2) Amerika'nın parasını basan aileler, varsayalım paraların ikizini basıp, asya ülkelerinde kullansalar, bu anlaşılabilir mi ? Anlaşılmazsa güçleri her gün daha da büyümez mi?

3) Rockefeller 100. yaş gününde, 200. doğum günümü de kutlamak istiyorum demişti. Acaba bu aile kendilerini ölümsüz mü zannediyor, acaba birileri ölümsüzlük ilacını bulmaya mı çalışıyor ?

4) Dikkat ettiyseniz tüm dünya medyasında bir korku havası estiriliyor. Bununla insanları sağlığıyla korkutup, esir olarak mı yönetme planları var, birilerinin aklında? Unutmayalım sizleri en iyi kendiniz bilirsiniz, bu yüzden sizlerin psikolojisi iyi ise, hasta olmanızda zorlaşır. Eğer psikolojiniz iyi değilse, hastalıklara yakalanma oranınız artar.

5) Eğer ortada bir tatbikat planı varsa, bundan sonrası için daha büyük planlarımı var? Artık savaşlar silahlarla değil, biyolojik teknolojilerle mi yapılıyor, tarım-insan ve hayvanlar üzerine ? Biraz düşündüğümüz de bizimde aklımıza bir plan geldi, ileride bunu yaparlarsa artık şaşırmayız. Hava da dolaşan bir mikrop yapılıp, gözleri kör edebilir! Eğer birileri oyunlar kuruyorsa, bunu bile düşünmüş olabilirler. 

6) Birileri kendilerini niçin üstün görüyor, ölümsüzlük havası estiriyorlar ?

7) Farklı hibrid tohumları piyasaya süren Rockefeller ailesine bağlı grupların amacı 1 taşla 2 kuş vurmak mıydı acaba ? Nasıl mı? Şöyle, bu hibrid tohumlarını mali durumları zayıf ülkeler alamayacaktı, daha sonra bu ülkelerin yöneticileri kendi milletlerine faydalı olmak için borç bulmak zorunda bırakılıp, Rockefeller ailelerine bağlı bankalardan kredi verdirilerek, devletleri borçlar altına mı sokulmaya çalışıldı. Bir yandan hem hibrid tohum satıp, bir yandan da kredi verdirip, herkesi emir altına mı aldılar ? Ayrıca borçlarını ödeyemeyenler başka yerlere göç ederek, nüfusların dengesiz dağılımına mı yol açtılar?

8) Bill Gates bir konuşmasında şunu demiş: 

   - Dünyada kontrol altına alınamayacak insan olmasını istemiyoruz

   Bu sözle ne kastetmiş, cevabını sizlere bırakıyoruz artık. Bizim anladığımız insanlığa küresel bir darbemi yapacaklar da, kontrolsüz insan istemiyorlar.

9) En büyük amaçları tek merkezi bir yerden tüm dünyayı yönetmek mi? Bir bakıma robotik insanlar mı istiyorlar.

10) Sosyal medyaya konulan resimler, nerede hangi havuzda toplanıyor. Bu havuzun musluğu yabancı istihbaratlara mı açılıyor ?

11) Yakında inek, tavuk gibi etçil hayvanlara bir kusurlar bulup, etleriyle alakalı yazılar yayınlayıp, sonra millete YAPAY ETLERİMİ önerecekler? Yani hayatta her şey yapay mı olsun istiyorlar, tam olarak robotik insanlığın peşindeler mi ?

12) Dünya'daki tüm paranın % 95 i bu ailelerin elindeydi. Bu oran azaldıkça Dünya'nın her yerinde harekete mi geçtiler ?

13) Bu zengin ailelerinin üyeleri ne hikmetse 100 yaşını geçti diye reklam ediliyor. Acaba bunlar gerçekten 100 yaşına kadar yaşıyorlar mı, yoksa 80'ninde ölseler bile, yerlerine birilerini koyup, bizler ''ölümsüzüz'' mü demeye çalışıyorlar ?

14) Gizli zenginler şunu mu yapmaya başladılar üyelerine? Hiç bir iş yapmazsanız bile, ''reklamlarla öyle algı operasyonları'' yapın ki, kendiniz bile inanasınız !

15) Son çarpıcı sorumuz: 

   Bu yazıda anlattığımız durumlar eğer bir oyun ve planın yapboz parçaları ise, yapbozu bir araya getirince, karşımıza şöyle ilginç bir durum çıkıyor. Birileri Nuf Tufanı'nı okuyup, kendilerine bunu örnek alıp ''yapay'' planlar mı yaptı. Eğer böyle bir planları varsa, hemen vazgeçsinler! Çünkü bu planı yapmayı düşünenler Nuh Tufanı'nın sadece sonucuna odaklanmışlar demektir. Halbuki Allah C.C.'nun gücü ve kudretinin ne kadar büyük olduğunu demek ki tam anlayamamışlar. Şunu da unutmasınlar, Allah bir işin olmasına karar verirse, ona yalnızca ''OL!'' der, o da hemen oluverir. 

   Sonuna geldiğimiz bu yazıdaki resmi veriler hariç, konuların çoğu tamamen uluslararası gelişmeler takip edilerek kendimiz tarafından yorumlanmıştır. Türkiye ve Yurtdışındaki tüm vatandaşlarımız okursa, gelecek nesil gençler için çok iyi olur. Bu sizlerin elindedir, eğer tanıdığınız herkese gönderirseniz.

   Sizlerle bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, Saygılar Sunarız.   Kaynaklar ve etiketler; wwwaacomtr, wwwdergidiyanetgovtr, wwwmuhendisliksduedutr, wwwtedcom, twitter, youtube, google, AŞININ UZMANLIĞINA, YAZILIM UZMANLIĞINDAN, kıyamet tohum ambarı nerede kuruldu, dünyanın en zengin iki ailesi, ANALİZLER

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Değerli acil tıbbi müdahaleler Koma nedir Bayılma nedir