5 Şubat 2021 Cuma

Bill Gates'e Kim Soracak ve Dünya'nın Seyri

   Herkese merhaba, Dünya ve Türkiye gündemi yine çok yoğun. Sizlere en kısasından, öz derin analizler yapıp, bazı sorular soracağız. Bu sorulara göre sizlerde olayları daha kolayca yorumlayabileceksiniz.

BİLL GATES'E KİM SORACAK ?

   Dünya'da şu an o  kadar şaşılacak durum var ki, bazen hayal mi görüyoruz diye de gelebiliyor. O da şudur. Dünya medyası gözünü açmış, Bill Gates ne diyecek, onu bekliyor. İnanılacak bir durum değil bu. Çünkü Bill Gates doktor değil, bilgisayar mühendisi bile değil (çoğu kişi onu bilgisayar mühendisi zannediyor). O zaman niçin dünya bunun ağzına bakıyor. Ne tesadüf ki dedikleri de çıkıyor. 2015'teki bir konferansta bugünü adeta anlatmış, önceki yazımızdan bakabilirsiniz

   Bill Gates açık açık dünyaya, virüsler bitmeyecek demek istiyor. Bununla ilgili yakında yayınladığı bir video var. 

Bill Gates
Bill Gates Pandemic

   Videoyu ekliyoruz, ingilizce bilmeseniz bile görsellerden ne demek istediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Virüs sanki on yıllarca devam edecekmiş gibi, yapılması gereken hazırlıklardan bahsediyor, Niçin millete karamsar bir tablo sunuyor acaba ?  Karar sizin

   Bill Gates ne diyorsa çıkıyor, bu kadar tesadüf olamaz. Bizde o zaman merak la bekliyoruz, Dünya'dan hangi bilim insanı çıkıp ta şu soruyu Bill Gates'e soracak.

- Ey Bill Gates, sen doktor değilsin, bu aşı sevdan, virüs sevdan nedir ? Eğer bu soruyu bir bilim insanı Bill Gates'e sorarsa, virüs dünyada azalıp, bitmeye başlayabilir. Yoksa 5-10 yıl bitmez. Bunu ben değil, Dünya'nın doktoru olan, Bill Gates söylüyor.

Bill Gates
Bill Gates Pandemi 


   Diyeceksiniz ki Bill Gates kim ki, herkes bunu takip ediyor. Sadece bir durum yazacağım, sonrasını siz anlarsınız hemen. Geçen bir yazımız da Bill Gates'in toplam 250.000 dönüm arazi satın aldığını yazmıştık. Ne tesadüftür ki Amerika'nın yeni Başkanı göreve oturur oturmaz dediği ilk cümlelerden biri açlık idi. Derinlemesine analizi size bırakıyoruz, sadece bu örnek bile Bill Gates'in arkasındaki gücün ne kadar olduğuna bir işarettir. O yüzdendir ki neredeyse tüm dünya medyası doktorlar yerine, medya Bill Gates'in ağzından çıkacaklara bakıyor, neden acaba ?

Bill Gates
Bill Gates Çalışma 

   Ayrıca sizlere can alıcı bir soru. Bu kadar aşı ve virüse kendini adamış olan Bill Gates'in maske takarken bir resmini gördünüz mü, bizler görmedik. Google'ada baktık, bulamadık gibi. Belkide 1 tane numunelik olabilir. Normalde yüzlerce resim olmalı, değil mi ? Niçin acaba, hiç evden dışarı çıkmıyor mu ?

Maske


BİLL GATES ve BİLGİSAYAR VİRÜSÜ SEVDASI

   Bill Gates'in bu virüs sevdasından dolayı aklımıza deli sorular geliyor. Bir tanesini yazalım o zaman.

- Bilgisayarlardaki virüsleri demi siz üretiyorsunuz acaba ? Bir taraftan virüs üretip, diğer taraftan virüs proğramı satmak, eğer böyleyse iyi iş. Bu doğru ise, benzerini sağlıkta da yapıyor musunuz?

DÜNYANIN SEYRİ

   Şimdi Dünya'nın seyri nereye gidiyor, neler oluyor, neler olabilir bunlara kısaca aşağıda başlıklar halinde değineceğiz. Sonrası sizin derin düşünmelerinize kalacaktır.

Yunanistan Durumu

   Amerika seçimi bittikten sonra üst akıl, hızlı çalışmaya başladı. Mesela geçen hafta 30 tane saldırı helikopterini Türkiye'ye 60 km uzaklıktaki Dedeağaç'a yerleştirdiler, niçin acaba ? Sayın İçişleri Bakanımız 15 Temmuzun arkasında Amerika ve bağlantıları var demişti. O zaman şimdi soruyoruz, niçin bu helikopterler Dedeağaç'a getiril di ? Şu an için başka bir 15 temmuz planınız mı var ? Ayrıca Avrupa ve Amerika niçin hep Yunanistan'a yardım eder ? 

   Konuyu bir bütün olarak düşünürseniz, niçin yardım ettiklerini kolayca anlarsınız.

Evde Hayat 

   Sağlık açısından devletler bazı yasaklar yapmaktadır. Sokağa çıkma yasağı, bazı işyerlerini açmama yasağı vs...Bunu şimdi üst akıl kullanmaya başlayacaktır. Nasıl mı ? İşyeri kapanan esnaf belli bir süre sonra zorda kalıp, sıkıntıya girecektir. Evlere kapanan millet, artık sıkılmaya başlayacaktır. Hem milleti, hem esnafı galeyana getirtip, aralarına provokatörler katıp, halkı iç isyana teşvik etme planları yapmaktadır. Dünya'da bu tarz olaylar 5-6 ülkede (Fransa, Almanya, Hollanda, Danimarka.vs.) başlatıldı. Asıl amaçları ise şudur. Üst akılla beraber çalışmak istemeyen devletleri zor durumda bıraktırıp, ya istifa etmeye, ya da erken seçim yapmaya zorlatıp, kendi adamlarını devletlerin başlarına getirip, böylece dünyayı kontrol altına alma planları yapmaktadırlar. Önceki yazılarımız dada bahsettiğimiz gibi, bunlar robotik insanlardan oluşan topluluklar istiyorlar. Yani biz ne dersek, onu yapacak topluluklar. Bu yüzden dikkatli olalım.

   Tavsiyemiz, Bilim Kurulu'nun en sıkı denetimlerle küçük esnafların açılmasına izin vermeleridir. Bilim Kurulu üyeleri şu empatiyi yaparlarsa, ne demek istediğimizi daha iyi anlar. 3 ay boyunca hiç bir yerden maaş alamazlarsa, ne yaparlar ? Ayrıca Bill Gates açık açık önümüzdeki 5-10 yıl virüsler bitmeyecek diyor ve küresel uyarı sistemi gibi, bir plan yapmış. O zaman sorumuz şu: Bu esnaflar 10 yıl kapalı mı kalacak ? Üretim olmazsa, nasıl tüketim olacak, herşeyin fiyatı otomatik artmaz mı? Piyasa arz-talep dengesi üzerine kuruludur, en basit ekonomi kuralı böyle der.

Küresel Uyarı
Küresel Uyarı Sistemi

Gıda Fiyatları ile Kimler Oynuyor

   Üst akılın başka planı ise gıda fiyatları ile oynayıp, milletin sabrını taşırma planları vardır. Son 1 ayda olan dünyadaki gıda fiyat artışları, bu planı açıkca deşifre etmektedir. Devletlerin ve Devletimizin burada yapacağı tek şey, kim bu fiyatları provokatif şekilde artırıyor sa onlara en ağır cezayı vermeli, millete bu firmaları reklam etmeli ki, millette bilsin bu firmaları. Bu yüzden kimse milletten büyük değildir, millete gıda fiyatları ile operasyon çekemez !

İmanımız

   Onların yüzlerce metre toprak altında gizli planları varsa, bizlerinde  İMANI var. Mehmet Akif, İstiklal Marşı'mızda ne demiş ? ''Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma ! Nasıl böyle bir imanı boğar''

Boğaziçi Üniversitesi

   Gezi olaylarında 5-10 ağaç için eylem yapanlar, şimdi ne bahane bulsak ta başka olaylar yapsak demeye başlamışlardı ki, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük seçimine yapıştılar.

   Ankara'da ise toplanan bir grup, mesele boğaziçi değil, sen hala anlamadın mı ? diye pankart açıyorsa, arkasında kimler var, çok açıktır. Yurt dışından da Boğaziçi'ne destek verilirse, anlayın ki tam küreselcilerin operasyonudur bu. Ayrıca Ülkemizi beğenmeyenlere sormak lazım, başka ülkede bunları yapsanız, polis size neler yapar? Avrupa ve Amerika'da polislerin neler yaptıklarını, videolardan önce izlesinler, sonra onları iyi tanırlar. 

   Gösterilerde yakalananların bazıları terör örgüt üyelerine mensup olduğu, bazılarının hiç üniversiteyle alakalı olmadığı, bazılarının başka illerden geldiğini İstanbul Valiliği açıkladı. O zaman soru şu: Kim bunları kandırıyor ve köklü çözüm nedir ? Sırasıyla bizim önerilerimizi yazalım, gerisi Devlet Büyüklerimizin kararıdır.

- Yurt dışı kaynaklı vakıf ve dernekler çok sıkı denetlenmeli, niyetleri ve amaçları. Yapılan para transferleri, nerelerde kullanılıyor. Yoksa bunların çoğu illegal örgütlere mi aktarılıyor ?

- Eğitim sistemimizde maneviyata önem çok verilmeli. Çoğu genç mutluluğun maddiyatta olduğunu veya çok okuyup yüksek makamlara gelerek olacağını zannediyor, halbuki o geçici bir mutluluktur. 

- Uyuşturucu tarzı bağımlılık yapan maddelere karşı hem ailelerin, hemde arkadaş çevresinin iyi takibi olmalıdır.

- Boğaziçi Üniversite Dünya'daki ilk 50 üniversite arasına nasıl girebilir diye düşünülmeli. Bunun için orada okuyan gençleri birbirleri ile, bilim alanında yarıştıracak projeler üretilmeli.

   Ayrıca Odalarla ilgili kanun hazırlanıyordu, bir an önce hazırlanıp çıkması lazım. Çünkü önceden bazı odaların bu tarz eylemlere destek mesajları vardı. Odalarda üyelere, aidat ödemesi zorunlu olmamalı. Bu aidatlarla bazıları çok büyük güçlere sahip olmaktadırlar.

Lgbt Üzerinden Gençlerimizi Bizden Uzaklaştırmak

   Diyanet'in açıklaması şöyledir.

- İslam, zinanın yanısıra bütün çeşitleriyle eşcinselliği de açıkca yasaklamıştır. Kur'an-ı Kerim'de eş cinsel ilişkinin çok çirkin bir fiil olduğu ve Alah'ın koyduğu sınırları çiğnemek anlamına geldiği açık ve kesin bir şekilde ortaya konmuştur. Allah Teala, insanın fıtratına yani yaratılış gereği sahip olduğu bedensel ve ruhsal öze aykırı her fiili yasaklamıştır.

   Zina ve eş cinselliği özendirmeye çalışanlar, bizlerden neyi kaybetmemizi istiyorlar, biliyor musunuz? Toplumun temel yapıtaşı olan Aileyi. Yani sizler aile olmayın, hoşunuza giden ne varsa onu yapın. Sonra ne olacak biliyor musunuz ? Dıştan yıkılamayan bir toplumun, içten yıkılması başlayacak, yani kaleyi içeriden yıkmaya çalışacaklar. Kimler ? Üst akılla beraber hareket eden kimler varsa, onlar. 

   Eş cinsellik Allah tarafından haram kılınmıştır, lanetlenmiştir. Allah'ın lanetlediği şeyleri yapmak ise, Allah'ın gazabını istemek gibidir. Bu yüzden Lut Kavminin helak edilmesini, açıp iyice okuyun. Lût Kavminde olan sapıklıklardan dolayı, Allah C.C. kavmin üzerine, pişirilmiş balçıktan taşlar yağdırarak helak etmiştir. Buradan çıkarılacak çok dersler vardır, ders almak istemeyenlerin sonunu Allah bilir.

   Bunun dışında Allah'a iman etmeyip, putlara tapmaya devam eden Hz. Nuh'un kavmine de, Nûh Tûfanı gökten yağan aşırı yağmur ve yerden çıkan sularla, vuku bulmuştur. Bunu da detaylı okuyup, gerekli dersleri alalım. Bizler bu Dünya'ya yiyip, içmek için gönderilmedik. Allah'a ibadet için gönderildik, bu dünya bir sınav dünyasıdır. Bu dünyadaki sınavlardan alacağımız notlarla beraber göçüp gideceğiz. Önemli olan nasıl bir notla gideceğimizdir.

   Üst akıl toplumun ahlakını zayıflatmak istiyor. Biliyorlar ki Osmanlı Ruhu dışarıdan değil, ancak içeriden yıkılabilir. Birisi eğer lgbt yi destekliyorum diyorsa ona sadece şunu sorun. Senin çocukların Lgbt li biri ile ne zaman evlenecek !? Bu soru onlara yeter, çünkü Lgbt yi destekleyen hiç bir kimse, kendi çocuğuna bunu yapmamıştır, ama başkaları yapsın ister. Çünkü toplumun aile yapısı zayıflasın, yıkılsın isterler. Buna anne ve babalar olarak çok dikkat etmeliyiz.

   Bu konu ile ilgili olarak şunu da diyelim. Özellikle internet, dergi, televizyon ve gazetelerde Lgbt'yi öven diziler, sinemalar, proğramlar olabilir. Bu konuda çocuklarınızı iyi takip edin. Çünkü sizler çocuklarınıza sahip çıkmazsanız, başkaları sahip çıkar ve onları sizlerden koparır. Üst akıl şunu artık iyi biliyor. Her gencin elinde telefon var ve biz onlara sanaldan kolayca ulaşırız, özentilerle. Böylece sizin hiç haberiniz bile olmadan bir gün bakarsınız ki, çocuklarınız elinizden kayıp gidebilir, aman dikkat diyoruz.

Osmanlı Ruhu

   Üst akıl şunu çok iyi biliyor. Eğer Osmanlı Ruhu geri gelirse, tüm planları alt üst olacak. O yüzden bunun olmaması için Türkiye'yi darbelerle durdurmak veya iç isyan gibi olaylarla zayıflatmak için, çalışma planları ebede kadar olacaktır. Çünkü Türkiye büyürse, diğer devletlerinde sesleri çıkmaya başlayacaktır. Dolayısı ile buda onların para kaynağının kurumasına sebep olacaktır. En basitinden Fransa bize niçin kafa tutmaya çalışıyor ? Çünkü işin ucunda yıllardır sömürdüğü Afrika'yı kaybetme korkusu var. Burayı kaybederse, kazandığı yüz milyarlarca dolar para kaybolacaktır !! Bunların işi gücü zaten para, insanları düşündükleri yok. Osmanlı Ruhu ise önce insana önem verir, paraya değil.

Osmanlı
Osmanlı


Twitter Yasaklamaları

   Bu medya aracı artık dijital bir silaha döndü gibi. Amerika'da Trump'un hesaplarını bloke etmişlerdi, geçenlerde Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun twitini engellediler (düşünün devletin resmi bakanına yapıyorlar bunu) dün ise Mhp Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin twitine kısıtlama getirdiler. Bu twitter duracak mı, asla durmayacak. Önümüzdeki 2023 seçimlerine giderken C. Başkanımız Sayın Erdoğan'ada benzerini yapacaklardır, belkide Trump gibi tam seçime 2 hafta kala Erdoğan'ın hesabına bloke yapacaklardır. Peki buna çözüm ne olabilir. Biz onları yazalım, gerisi Devletimizin kararıdır.

- Çok sıkı denetim altına alınmalılar, onlar terörü destekleyenlerin hesaplarına bir şey yapmayıp, teröre sert çıkanların hesaplarını kısıtlıyorlarsa, Devlet olarakta bunlara her türlü yaptırımı yapmalıyız.

- Tam kısıtlama yapılabilir, Devlet olarak istediklerimizi yapmazlarsa

- Bunlar geçici çözümler. Asıl bizce kalıcı olan çözüm ise şudur. Dünya'da Türk ve Müslüman ülkelerin nüfusu yaklaşık 2 milyardır. Bu Devletlerin hepsi ile bir araya gelip, ortak bir sosyal medya platformu kurmalıyız. Böylece hem twitter'ın tekel zinciri kırılmış olur, hemde Türk ve Müslüman diğer ülkelerdeki kardeşlerimizle olan bağlar daha da güçlenir. Ayrıca google gibi, büyük arama motorları da yapmalıyız, ortaklaşa. Biz bazen google'da çok araştırma yaptığımız da dikkatimizi çeken bir durum var. Sizin önceki aramalarınız googleda kayıtlı olduğu için, sizin nasıl bir şey aradığınızı biliyorlar. Bu yüzden sizin aradıklarınızı başta göstermiyor, baya ileride ki sayfalar da gösteriyor. Sizlerde bol arama yaparak, bunu anlayabilirsiniz.

Abdülhamid Han'ın Tahttan İndirilmesinin Bugüne Yansımaları 

   Üst akıl büyük planları 100 yıllık yapar. Bu yüzden zamanında Abdülhamid Han önlerine engeldi, bir şekilde tasfiye edilmesi veya ölmesi gerekiyor du. Sonunda tahttan indirildi. Peki üst akılın karanlık defterinde bundan sonrası için ne planlar vardı. Biz önemli 4 planı yazalım, gerilerini siz düşünün.

- Kâbe'nin bulunduğu yeri, Osmanlı'dan ayırıp ülke yapmak.

- İsrail'in kurulması

- Osmanlı'dan bir çok devlet kurmak

- Ermenistan'ı kurmak

   Bunların hepsi oldu mu ? oldu, peki bunları planlayan üst akıl, önümüzdeki 100 yıl için neyi planlıyor acaba? Biz sadece en büyük planlarından birini yazalım, gerilerini siz düşünün. Dünya mazlumlarının umudu ve onlara liderlik yapacak olan Türkiye'yi 3'e bölmek istiyorlar, buna göre haritalar hazırlıyorlar farklı farklı. Çünkü Türkiye onların tüm planlarını alt üst ediyor. Bizlere düşen görev, Abdülhamid Han'a yapılanlardan iyi ders alıp, önümüze kurulan tuzakları iyi analiz etmeliyiz.

2023 Cumhurbaşkanı Adayları 

   Bildiğiniz gibi C. Başkanı olabilmek için % 50 +1 oy almak lazım. Bu yüzden seçim 2 büyük aday arasında geçecektir. Bir taraftaki aday bellidir, Sayın C. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Diğer tarafın adayı ise henüz belli değildir. Ama dış gelişmeler ve medyadaki öne çıkarma haberlerine baktığımızda derin analizlerle şunu diyebiliriz. Şu ana kadar 2 tane aday düşünüldü. İlki 2018 in sonlarına doğru medyada öne çıkarıldı ama hesaplar alt üst oldu. İkincisi 2019 un sonlarına medyada öne çıkarıldı, ama oda olmadı. Şu an 3. isim üzerinde anlaşıldı gibi 2020'nin son zamanlarına doğru. Reklam ve medyada öne çıkarılma çalışmaları yapılıyor. Kim diye soracak olursanız, ismi şuan kalsın deriz. Çünkü buda değişebilir belki, daha 2.5 sene var seçime. Gördüğümüz kadarı ile 4. isim de kendi çapında çalışmalara başladı, belki sıra bana gelebilir diye. Bakalım neler olacak, hep birlikte göreceğiz zamanla.

Tavşan Kaç, Tazı tut Oyunu 

   Üst akıl Dünya'da bir yerlere operasyon yapacaksa eğer, genelde bu tavşan kaç, tazı tut oyununu senaryoya koyar. Yani suni gündemler oluşturup, milletin bir yere odaklanmasını sağlar, ama kendileri başka taraflarda operasyonlar yapar. Bu yüzden çok dikkatli olmalıyız. Yapay bir gündem oluşturulmaya çalışılınca bizler hemen Dünya'ya bakarız, nerede bir kıpırdanma var. Sizlerde böyle olursanız, kimse kolay kolay bizler yenemez. 

Yerliyi Küçümseme, Yabancıyı Övme Hayranlığı 

   Son zamanlarda ülkemizin yaptığı teknolojik hamlelerini bazıları habire küçümsüyor. Yok % 100 yerli değil, yok bunları yapanlar oldu vs.. Bizim hamleleri küçümseyenler yabancı başka markaları örnek gösteriyorlar. Artık bu dakikadan sonra onlara durun 1 dakika diyeceğiz. Niçin mi, onların övündükleri, yere göğe sığdıramadıkları markaların %  kaçı yerli acaba diye onlara soracağız ?  Mesela en ünlü marka cep telefonunun neredeyse % 70'i Çin ve Asya ülkelerinde üretiliyor, bilgisayarlar da öyle, ünlü Alman araba markalarının yedek paçalarının hepsi Almanya'da üretilmiyor toplama yapıyorlar. Ama bu beğenmeyenlere sorsanız bu markaları % 100 Alman veya Amerikan malı zannediyor veya zannetmek istiyorlar! Neden acaba ?

   Biz bu kişilerden şunu beklerdik, 1960 ve sonrasında darbe ve muhtıralarla ülkemizi durdurmaya çalışanlara karşı cesur bir haykırış. Onlara şunun hesabını sorsaydınız keşke. Ey darbe ve muhtıra yapanlar! Sizler 60 senedir ülkemizi geriye götürmeye çalıştınız, eğer darbeye yorduğunuz kafayı, bu teknolojik ürünlere biraz yorsay dınız, bugün belki de 50 tane markamız her alanda Dünya'da zirveye koşacaktı, ama sizler engellediniz, bizim hakkımızdı bu. Niçin böyle bir şey yaptınız? 

   Ama gel görün ki bunu soracaklarına, acaba darbe yine nasıl yapılabilir diyenlerin ekmeklerine yağ sürmeye devam ediyorlar. O zaman bizde şunu deriz. Sizler daha çok yabancı markanın ürünlerine hayranlıkla bakmaya devam edersiniz. Çünkü üretmeyen toplum, bir yerde durdurulabilir. Ayrıca bazıları bilmez, savunma sanayimize silahlar lazımdı. Para ile almak istedik ama bizlere satılmadı 15-20 yıl öncesinde. Hatta uzağa gitmeyelim, S 400'ler alınmadan önce Amerika'dan Patriot'lar istendi, ama satmadılar, parasıyla değil mi almak. Acaba niçin satmadılar, bunu düşünmelerini istiyorum, bizim teknolojik hamleleri küçük görenlerin. Sonra ülkemizin ne kadar büyük olduğunu anlarsınız.

Dış Kaynaklar

   Şunu asla unutmayalım. Gerek ekonomik, gerekse de fiili darbelerin arkasında, mutlaka dış kaynaklar vardır. O yüzden bu tarz durumlar karşısında 2 kere durup , düşünmeliyiz. Yoksa onların oyunlarına yem oluruz. Onlar 2 hamle düşünüyorlarsa, bizler 4 hamle düşünmeliyiz. Önceki yazımız dada belirttiğimiz gibi, Nisan ayına dikkat! Bu kadar hareketlilikler boşuna değil, şimdiden denemeler apıyorlar. Birileri Hsk Üye seçimlerinden önceki ayda, yani nisanda,  büyük planlar yapıyor olabilirler. Bizlere düşen uyanık olmak, dua ve tevekkül etmek, gereken yerlerde de Devletimiz'e yardımcı olmaktır.

   Bir yazımızın daha sonuna geldik, biraz uzun oldu. Sebebi ise bilinmesi gereken, düşünülmesi gereken detaylar vardı, onları yazmaya çalıştık. Yazımız sürükleyici olduğu için, okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamadınız. Bu yazımızın linkini, başka arkadaşlarınızla paylaşırsanız, onlarda öğrenmiş olur. Bu kadar detayı hiç bir yazıda bir arada  bulamazsınız. Şunu da unutmayalım, bu Vatan hepimizin, bazı dış güçler birilerini devasa paralarla kandırıp, birbirimizi bölmeye çalışır. Onlar geçicidir, bizler ise daima kalıcıyız. Hep birlikte daha hayırlı ve güzel günlere İnşaAllah.

   Başka bir yazımızda görüşmek üzere, herkese saygılar...

Bayrak
BayrakKaynaklar: kuruldiyanetgovtr, youtube, google resimler

2 yorum:

  1. Microsoft virüs programı satmıyor

    YanıtlaSil
  2. Teşekkürler ilginize, olabilir. Biz soru olarak sorduk sadece. Ayrıca Bill Gates'in bir çok firması var. Mesela çoğu aşı firmasında ortaklığı var, duyunca şaşırmıştık. Belkide Microsoft olarak değilde, başka bir virüs proğramına ortaklığı olabilir diye, soruyu yazdık.

    YanıtlaSil