15 Mart 2022 Salı

Milletvekili Olmak İsteyenlerde Aradığımız Özellikler

   Bir seçim daha yaklaşıyor. Bugünkü yazımızda herkesin aklından geçen ama hepsinin yazılı bir yerde olmadığı bir konu üzerinde yazmaya karar verdik. 

Konumuz; Milletvekillerinde Hangi Özelliklerin Olmasını İstiyorsunuz ?

   Her 5 yılda yapılan Milletvekili Seçimleri önemlidir, çünkü seçilen Vekiller ülkemizi her yerde 5 yıl boyunca temsil edeceklerdir. Gerek yurtiçi, gerekse de yurtdışında. O zaman bizde yazmaya başlayalım.
TBMM
TBMM

Milletvekillerinde Olmasını Beklediğimiz Özellikler:

- Zeki
- Saygılı
- Vefakar
- Cefakar
- Hoşgörülü
- Merhametli
- Yardımsever
- Halk ile iç içe olan
- Takım çalışması ile birlikte düşünen
- Yiğit
- Cesur
- Azimli
- Vatansever
- Mücadeleci
- Ülke sevdalısı
- Dobra dobra konuşan
- Çalışmadan yorulmayan
- Arkadaşlarını yalnız bırakmayan

   Aklımıza gelen istediğimiz özellikleri yazdık. Çok fazla özellikler istemedik sanırım, değil mi? Az yazılmış diyenlerinizde olabilir, ilaveler yapılabilir. 

   Bizler en az olması gerekenler neyse onları yazdık. Çünkü dünya ısınıyor, her yerden farklı haberler, savaş haberleri gelebiliyor. O yüzden Türkiye daha çok büyümeli. Bunu  da takip edecek olanlar, Milletvekilleri olacaktır. Bizde şimdiden nasıl Vekiller istediğimizi yazalım ki aday olmak isteyenler, 2 kere düşünsünler.

   Şunu asla unutmayalım. Vekillerimiz bizi yurt dışında ne kadar iyi temsil ederlerse, Ülkemiz o kadar çok büyür. Ülkemiz büyüdükçe, dünyadaki mazlum insanlara olan desteğimiz artar, onların bol duasını alırız. O dualar bizim daha da büyümemize sebep olacaktır İnş.

   Dünyadan milyarlarca dualar almak ümidiyle bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Başka özlü bir yazımızda daha buluşmak dileği ile hepinize Saygılar sunarız... 
   Kaynaklar ve etiketler; wwwtbmmgovtr (resim), milletvekili olmak isteyenlere tavsiyeler, milletvekili olmak isteyen, MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTEYENLERDE ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER, kimler milletvekili olmalı, ANALİZLER, milletvekili olacak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Mağaza, Market ve Pazar etiketlerinin faturaları denetlensin